На залиха

Кучињата своите заби ги користат исто како што ние ги користиме рацете Токму затоа нивното здравје и хигиена, заедно со здравјето на непцата се од исклучителна важност.
Коската за чистење на заби, 3 во 1 Chew brush, Вашето куче ќе ја користи како и секоја друга, забавна играчка, додека таа ги чисти забите на кучето, ги отстранува нечистотиите од нив, а со тоа непријатниот мирис и ги масира непцата за да овозможи добра циркулација. ... повеќе

699 ден.
299 ден.

КАКО ДА НАРАЧАТЕ?

Со кликнување на копчето додади во кошничката или со повик на 075/303-924

СИГУРНА НАРАЧКА

Сите производи ги плаќате на курирot кога ќе ја подигнете стоката.

ПОВОЛНА ДОСТАВА

Испорака на територијата на Р. Македонија, за најмногу три дена, по цена од само 99 денари.
Испораката се извршува со курирска служба од 8 до 16 часот