На залиха

Иновативна алатка неопходна за секој сопственик на милениче - True Touch технологијата овозможува Вие да го извадите целото испаднато крзно од миленикот, додека тој ужива во мазењето.
Ракавицата се чисти рачно, НЕ се пере.
... повеќе

799 ден.
299 ден.

КАКО ДА НАРАЧАТЕ?

Со кликнување на копчето додади во кошничката или со повик на 075/303-924

СИГУРНА НАРАЧКА

Сите производи ги плаќате на курирot кога ќе ја подигнете стоката.

ПОВОЛНА ДОСТАВА

Испорака на територијата на Р. Македонија, за најмногу три дена, по цена од само 99 денари.
Испораката се извршува со курирска служба од 8 до 16 часот