На залиха

Веќе не мора да одите во теретана за квалитетно и добро вежбање за да го имате телото за кое сте сонувале! Сега можете да го правите тоа дома, кога сакате и онолку долго колку што сакате! Оваа генијално метално вратило за вежбање ќе ви овозможи да постигнете одлични резултати во однос на силата и изгледот погледнете што можете да направите со вратилото!

... повеќе

1.449 ден.
990 ден.

КАКО ДА НАРАЧАТЕ?

Со кликнување на копчето додади во кошничката или со повик на 075/303-924

СИГУРНА НАРАЧКА

Сите производи ги плаќате на курирot кога ќе ја подигнете стоката.

ПОВОЛНА ДОСТАВА

Испорака на територијата на Р. Македонија, за најмногу три дена, по цена од само 99 денари.
Испораката се извршува со курирска служба од 8 до 16 часот