На залиха

Паметната ткаенина од FurWizard овозможува со еден потег да ги отстраните сите насобрани влакна и нечистотии од Вашиот мебел, а додатокот за облека ќе овозможи секогаш да изгледате педантно и уредно.
Најдоброто од се е што FurWizard не се троши и има механизам за само-чистење. ... повеќе

1.099 ден.
390 ден.

КАКО ДА НАРАЧАТЕ?

Со кликнување на копчето додади во кошничката или со повик на 075/303-924

СИГУРНА НАРАЧКА

Сите производи ги плаќате на курирot кога ќе ја подигнете стоката.

ПОВОЛНА ДОСТАВА

Испорака на територијата на Р. Македонија, за најмногу три дена, по цена од само 99 денари.
Испораката се извршува со курирска служба од 8 до 16 часот