На залиха

Бидете мултифункционални и уживајте во практичноста на една повеќенаменска, кујнска алатка. Цедалката 3 во 1 ќе Ви овозможи да ја користите како даска за сецкање, леген за миење и цедилка.
Ваше е да одлучите дали ќе ја користите за храна, садови за јадење или во бањата.
... повеќе

1.049 ден.
770 ден.

КАКО ДА НАРАЧАТЕ?

Со кликнување на копчето додади во кошничката или со повик на 075/303-924

СИГУРНА НАРАЧКА

Сите производи ги плаќате на курирot кога ќе ја подигнете стоката.

ПОВОЛНА ДОСТАВА

Испорака на територијата на Р. Македонија, за најмногу три дена, по цена од само 99 денари.
Испораката се извршува со курирска служба од 8 до 16 часот