На залиха

Неверојатно популарниот сад за правење кровни ќе Ви помогне да го израдувате целото семејство за миг, без да мора да го поминете целиот ден во подготовка на овој вкусен деликатес.
Садот за правење крофни доаѓа со највкусниот, таен рецепт. ... повеќе

549 ден.
290 ден.

КАКО ДА НАРАЧАТЕ?

Со кликнување на копчето додади во кошничката или со повик на 075/303-924

СИГУРНА НАРАЧКА

Сите производи ги плаќате на курирot кога ќе ја подигнете стоката.

ПОВОЛНА ДОСТАВА

Испорака на територијата на Р. Македонија, за најмногу три дена, по цена од само 99 денари.
Испораката се извршува со курирска служба од 8 до 16 часот