На залиха

Идеален изум за да ги изненадите гостите при секој повод. Едноставно преклопете ја салветката во триаголник и ставете ја во отворот на стеблото и звртете.Во зависност од начинот на формирање на триаголниот и типот на салветката ќе може да создадете роза, лале или пак каранфил.
Сетот доаѓа со 4 држачи и комплет салветки. ... повеќе

579 ден.
290 ден.

КАКО ДА НАРАЧАТЕ?

Со кликнување на копчето додади во кошничката или со повик на 075/303-924

СИГУРНА НАРАЧКА

Сите производи ги плаќате на курирot кога ќе ја подигнете стоката.

ПОВОЛНА ДОСТАВА

Испорака на територијата на Р. Македонија, за најмногу три дена, по цена од само 99 денари.
Испораката се извршува со курирска служба од 8 до 16 часот