На залиха

Неверојатен сет наменет за сечиј дом. Се што би можело да Ви биде потребно сместено во едно практично куферче со одлична издржливост.
Содржина во куферчето:
француски клуч, 2 вида обични шрафцигери, 1 шрафцигер со променливи додатоци (10 додатоци), скалпел со повеќе ножеви за замена, рачна пил... ... повеќе

2.499 ден.
1.490 ден.

КАКО ДА НАРАЧАТЕ?

Со кликнување на копчето додади во кошничката или со повик на 075/303-924

СИГУРНА НАРАЧКА

Сите производи ги плаќате на курирot кога ќе ја подигнете стоката.

ПОВОЛНА ДОСТАВА

Испорака на територијата на Р. Македонија, за најмногу три дена, по цена од само 99 денари.
Испораката се извршува со курирска служба од 8 до 16 часот