На залиха

Дозволете да Ве понесе смирувачката нота на месечината и да Ве релаксира од напорниот ден.
Оваа ултра-популарна ламба со карактеристичен изглед, доаѓа со три различни бои и тоа:
Бела - наменета за да Ве релаксира;
... повеќе

1.999 ден.
890 ден.

КАКО ДА НАРАЧАТЕ?

Со кликнување на копчето додади во кошничката или со повик на 075/303-924

СИГУРНА НАРАЧКА

Сите производи ги плаќате на курирot кога ќе ја подигнете стоката.

ПОВОЛНА ДОСТАВА

Испорака на територијата на Р. Македонија, за најмногу три дена, по цена од само 99 денари.
Испораката се извршува со курирска служба од 8 до 16 часот