На залиха

Донесете ја класиката во Вашиот дом и нека Вашите капути и палта бидат секогаш организирани со црна метална закачалка со вкупно 12 куки за закачување, односно на 3 места по 4 куки.
... повеќе

1.699 ден.
790 ден.

КАКО ДА НАРАЧАТЕ?

Со кликнување на копчето додади во кошничката или со повик на 075/303-924

СИГУРНА НАРАЧКА

Сите производи ги плаќате на курирot кога ќе ја подигнете стоката.

ПОВОЛНА ДОСТАВА

Испорака на територијата на Р. Македонија, за најмногу три дена, по цена од само 99 денари.
Испораката се извршува со курирска служба од 8 до 16 часот