На залиха

Совршено практичен гардеробер за Вашиот дом и викендичка, со вкупно 6 полици, дел за закачалки и ногарки кои го издигнуваат од подот што значи дополнително место за складирање и под гардероберот.
Неговиот специфичен дизајн овозможува стабилност, цврстина и лесно поставување, без притоа да го компензира исклучително модерниот изглед.
... повеќе

1.499 ден.
990 ден.
Боја

КАКО ДА НАРАЧАТЕ?

Со кликнување на копчето додади во кошничката или со повик на 075/303-924

СИГУРНА НАРАЧКА

Сите производи ги плаќате на курирot кога ќе ја подигнете стоката.

ПОВОЛНА ДОСТАВА

Испорака на територијата на Р. Македонија, за најмногу три дена, по цена од само 99 денари.
Испораката се извршува со курирска служба од 8 до 16 часот