На залиха

Добро искористениот простор е приоритет на секое паметно домаќинство. Затоа, спакувајте ја Вашата сезонска облека или детските меки играчки кои Веќе не се потребни и намалете го нивниот валумен и до 75%.
Освен што ќе заштедите простор, ќе ги заштитите и ткаенините од влага, непријатни миризби и напад од штетници (молци). Вакум ќесите се водоотпорни, па се совршени и за чување во вашиот подрум или гаража. ... повеќе

990 ден.
739 ден.

КАКО ДА НАРАЧАТЕ?

Со кликнување на копчето додади во кошничката или со повик на 075/303-924

СИГУРНА НАРАЧКА

Сите производи ги плаќате на курирot кога ќе ја подигнете стоката.

ПОВОЛНА ДОСТАВА

Испорака на територијата на Р. Македонија, за најмногу три дена, по цена од само 99 денари.
Испораката се извршува со курирска служба од 8 до 16 часот