- 35%
На залиха

Дадете нов изглед на Вашата долго-користена, омилена облека со ултра моќната алатка за отстранување насобрани текстилни влакна. Единствено  вклучете ја и поминете врз ткаенината. За миг ќе добиете мазен, материјал без ниту еден дел со насобрани текстилни влакна.
Алатката доаѓа со вклучена четка за одржување и полнач. ... повеќе

749 ден.
490 ден.

КАКО ДА НАРАЧАТЕ?

Со кликнување на копчето додади во кошничката или со повик на 075/303-924

СИГУРНА НАРАЧКА

Сите производи ги плаќате на курирot кога ќе ја подигнете стоката.

ПОВОЛНА ДОСТАВА

Испорака на територијата на Р. Македонија, за најмногу три дена, по цена од само 99 денари.
Испораката се извршува со курирска служба од 8 до 16 часот