На залиха

Соларниот рефлектор EverBright, заедно со моќниот сензор за движење со досег и до 15 метри ќе овозможат вашата градина, двор, тераса и влез да бидат совршено осветлени. Со овој уред нема да се грижите за промена на батерии или светилки, затоа што работи исклучиво на соларна светлина, а користи екстремно трајни LED светилки.
Професионален совет: Вградете еден EverBright над Вашата гаража, за секогаш кога влегувате... ... повеќе

690 ден.
249 ден.

КАКО ДА НАРАЧАТЕ?

Со кликнување на копчето додади во кошничката или со повик на 075/303-924

СИГУРНА НАРАЧКА

Сите производи ги плаќате на курирot кога ќе ја подигнете стоката.

ПОВОЛНА ДОСТАВА

Испорака на територијата на Р. Македонија, за најмногу три дена, по цена од само 99 денари.
Испораката се извршува со курирска служба од 8 до 16 часот