На залиха

Развијте ја креативноста, координацијата и интелегенцијата на Вашето дете и овозможете му бесконечна забава со креативниот комплет од 150 парчиња:
36 фломастери, 24 восочни боички, 24 пастелни бои, 24 дрвени боички, 20 спојувалки, 12 акварел бои, четка за акварел, палета, ножички, острилка, лепак за хартија, линијар, гума за бришење, молив. ... повеќе

1.199 ден.
590 ден.

КАКО ДА НАРАЧАТЕ?

Со кликнување на копчето додади во кошничката или со повик на 075/303-924

СИГУРНА НАРАЧКА

Сите производи ги плаќате на курирot кога ќе ја подигнете стоката.

ПОВОЛНА ДОСТАВА

Испорака на територијата на Р. Македонија, за најмногу три дена, по цена од само 99 денари.
Испораката се извршува со курирска служба од 8 до 16 часот