На залиха

Дали отсекогаш сте сонувале да поминете само со четка низ косата и да ја одржувате исправена, без потреба да ја пеглате или да ја горите со фен за коса? Кој вели дека тоа не е можно! Со четка што има керамички заби кои се загреваат, тоа е исто толку остварливо!

Ви ја  претставуваме специјалната четка за исправување која ќе забрза, но и значително ќ... ... повеќе

1.299 ден.
490 ден.

КАКО ДА НАРАЧАТЕ?

Со кликнување на копчето додади во кошничката или со повик на 075/303-924

СИГУРНА НАРАЧКА

Сите производи ги плаќате на курирot кога ќе ја подигнете стоката.

ПОВОЛНА ДОСТАВА

Испорака на територијата на Р. Македонија, за најмногу три дена, по цена од само 99 денари.
Испораката се извршува со курирска служба од 8 до 16 часот