На залиха

Дали вие, како и повеќето жени, се борите со досадните влакна на лицето? Ако не ги поправите - вие сте несигурни и не изгледате убаво без оглед на тоа како се шминкате. Ако ги избричите - стануваат посилни, подолги и поупорни. Ако ги депилирате - имате црвенило и иритација на лицето. Сепак, сега има апарат специјално направен за БЕЗБОЛНО отстранување на влакна на лицето БЕЗ несакани ефекти  Flawless aparat ... повеќе

890 ден.
289 ден.

КАКО ДА НАРАЧАТЕ?

Со кликнување на копчето додади во кошничката или со повик на 075/303-924

СИГУРНА НАРАЧКА

Сите производи ги плаќате на курирot кога ќе ја подигнете стоката.

ПОВОЛНА ДОСТАВА

Испорака на територијата на Р. Македонија, за најмногу три дена, по цена од само 99 денари.
Испораката се извршува со курирска служба од 8 до 16 часот