На залиха

Направете си го секојдневието полесно и поубаво со практично зголемување на огледалото, без разлика дали сте дама или од посилниот пол.

Ова огледало е неспоредливо попрактично од обичното, бидејќи има можност за прилагодување: можете да го пренесете онаму каде што најмногу ви одговара за да го користите во даден момент, може да го ротирате во сите правци, ... повеќе

1.499 ден.
649 ден.

КАКО ДА НАРАЧАТЕ?

Со кликнување на копчето додади во кошничката или со повик на 075/303-924

СИГУРНА НАРАЧКА

Сите производи ги плаќате на курирot кога ќе ја подигнете стоката.

ПОВОЛНА ДОСТАВА

Испорака на територијата на Р. Македонија, за најмногу три дена, по цена од само 99 денари.
Испораката се извршува со курирска служба од 8 до 16 часот