На залиха

Дали страдате од чести болки во нозете? Дали сте соочени со оток на нозете, пецкање и непријатност на секој чекор?

Ви го претставуваме во оваа прилика идеално решение за овие проблеми! Тоа е Zip sox compression, производ создаден да ја подобри циркулацијата во нозете и да ги елиминира проблемите како што се болки во нозете, отоци и други непријатности ... ... повеќе

699 ден.
290 ден.
Големина
Боја

КАКО ДА НАРАЧАТЕ?

Со кликнување на копчето додади во кошничката или со повик на 075/303-924

СИГУРНА НАРАЧКА

Сите производи ги плаќате на курирot кога ќе ја подигнете стоката.

ПОВОЛНА ДОСТАВА

Испорака на територијата на Р. Македонија, за најмногу три дена, по цена од само 99 денари.
Испораката се извршува со курирска служба од 8 до 16 часот