На залиха

Дали постојано страдате од болка во колената и зглобовите и ве  спречува во нормалното функционирање на работа, додека пешачите, трчате или правите друга физичка активност?

Лентите за зглобови со магнети се тие што ќе го решат вашиот проблем и ќе ве вратат во „акција“! Без разлика дали вашите заболувања се резултат на возраста, физички напор или спорт... ... повеќе

649 ден.
290 ден.

КАКО ДА НАРАЧАТЕ?

Со кликнување на копчето додади во кошничката или со повик на 075/303-924

СИГУРНА НАРАЧКА

Сите производи ги плаќате на курирot кога ќе ја подигнете стоката.

ПОВОЛНА ДОСТАВА

Испорака на територијата на Р. Македонија, за најмногу три дена, по цена од само 99 денари.
Испораката се извршува со курирска служба од 8 до 16 часот