На залиха

Исправи го своето држење на грбот и ослободи се од болката во грбот!

Ако за вашите дневни обврски е потребно долго седење за време на кое неправилно го држите 'рбетот, тогаш магнетниот корсет е нешто што едноставно мора да го имате. Тоа ќе ви помогне да останете во правилна положба што одговара на грбот, да ве ослободи од постоечката болка и да спречите нови.
... повеќе

690 ден.
290 ден.
Големина

КАКО ДА НАРАЧАТЕ?

Со кликнување на копчето додади во кошничката или со повик на 075/303-924

СИГУРНА НАРАЧКА

Сите производи ги плаќате на курирot кога ќе ја подигнете стоката.

ПОВОЛНА ДОСТАВА

Испорака на територијата на Р. Македонија, за најмногу три дена, по цена од само 99 денари.
Испораката се извршува со курирска служба од 8 до 16 часот