На залиха

Пред вас се извонредни магнетни и акупресурни влошки, а она што ги прави уште по примамливи е попустот што можете да го искористите сега!
Непријатните болки во стапалата, зглобовите, колената или 'рбетот брзо го заморуваат телото и лошо влијаат на правилното држење на телото. Не е важно дали чевлите се квалитетни и удобни, имате рамни стапала, глуждови или некои други деформитети на стапалата -... ... повеќе

649 ден.
289 ден.

КАКО ДА НАРАЧАТЕ?

Со кликнување на копчето додади во кошничката или со повик на 075/303-924

СИГУРНА НАРАЧКА

Сите производи ги плаќате на курирot кога ќе ја подигнете стоката.

ПОВОЛНА ДОСТАВА

Испорака на територијата на Р. Македонија, за најмногу три дена, по цена од само 99 денари.
Испораката се извршува со курирска служба од 8 до 16 часот