На залиха

Ако го барате најдоброто решение со чија помош можете брзо и лесно да се ослободите од вишокот килограми, појасот  за слабеење е идеално решение за вас.

Овој ремен е изработен од специјална паметна ткаенина Neotex. Составот вклучува уште 30% полиестер, 40% неопрен и 30% најлон. Благодарение на технологијата за правење на ременот, има точно пресметано зголемување на телесната температура, што доведува до топење на масните наслаги.... ... повеќе

590 ден.
190 ден.
Големина

КАКО ДА НАРАЧАТЕ?

Со кликнување на копчето додади во кошничката или со повик на 075/303-924

СИГУРНА НАРАЧКА

Сите производи ги плаќате на курирot кога ќе ја подигнете стоката.

ПОВОЛНА ДОСТАВА

Испорака на територијата на Р. Македонија, за најмногу три дена, по цена од само 99 денари.
Испораката се извршува со курирска служба од 8 до 16 часот