На залиха

Имате проблеми со болка во долниот дел на грбот од седење на компјутер во канцеларија со часови или возење подолго време? Ви го претставуваме производот ProMetz  благодарение на кој 'рбетот ќе почувствува значително олеснување, а Вашиот организам ќе доживее повторно раѓање - поддршка со масажер за правилно држење на телото.

... повеќе

590 ден.
199 ден.

КАКО ДА НАРАЧАТЕ?

Со кликнување на копчето додади во кошничката или со повик на 075/303-924

СИГУРНА НАРАЧКА

Сите производи ги плаќате на курирot кога ќе ја подигнете стоката.

ПОВОЛНА ДОСТАВА

Испорака на територијата на Р. Македонија, за најмногу три дена, по цена од само 99 денари.
Испораката се извршува со курирска служба од 8 до 16 часот