На залиха

Збогум суви и испукани потпетици! Ова е најдобриот третман за стапала што можете да си го дозволите. Ова лето конечно ќе можете да носите отворени чевли без да ги криете стапалата, благодарение на уредот Paddy Vac!

Уред за Педикир Pedi Vac е дизајниран да ја врати убавината на ва... ... повеќе

1.199 ден.
590 ден.

КАКО ДА НАРАЧАТЕ?

Со кликнување на копчето додади во кошничката или со повик на 075/303-924

СИГУРНА НАРАЧКА

Сите производи ги плаќате на курирot кога ќе ја подигнете стоката.

ПОВОЛНА ДОСТАВА

Испорака на територијата на Р. Македонија, за најмногу три дена, по цена од само 99 денари.
Испораката се извршува со курирска служба од 8 до 16 часот