На залиха

Easy Step е сензационален производ кој им помогна и го олесни страдањето на многу возрасни и деца кои имаат проблем со рамни стапала.

Овие фантастични влошки за нозе служат за поддршка на вашите нозе ослободувајќи притисок и обезбедуваат дополнителна поддршка и удобност при носење.
... повеќе

590 ден.
290 ден.

КАКО ДА НАРАЧАТЕ?

Со кликнување на копчето додади во кошничката или со повик на 075/303-924

СИГУРНА НАРАЧКА

Сите производи ги плаќате на курирot кога ќе ја подигнете стоката.

ПОВОЛНА ДОСТАВА

Испорака на територијата на Р. Македонија, за најмногу три дена, по цена од само 99 денари.
Испораката се извршува со курирска служба од 8 до 16 часот